קפטן אמריקה: האוונג'ר הראשון | (2011) | Captain America: The First Avenger

שתף טריילר בפייסבוק
קפטן אמריקה: האוונג

ז'אנר: קומיקס | פעולה (בהפקה)
במאי: ג'ו ג'ונסון
שחקנים: כריס אוואנס , סמואל ל.ג'קסון, הוגו וויבינג, טומי לי ג'ונס, סטנלי טוצ'י, דומיניק קופר, היילי אטוול, ניל מק'דונהיו.
מועד הפצה: 21/072011 (ארה"ב) | 04/08/2011 (ישראל)

תיאור:הסרט קפטן אמריקה מתחיל את הגל השני של הסרטים שבאים כהכנה לסרט "האוונג'רס". קפטן אמריקה הוא דמות קומיקס פופלרית במיוחד באמריקה מבית היוצר של מארוול. את הסרט מביים ג'ו ג'ונסון שמוכר יותר מסרטיו "פארק היורה 3" ו "גומנג'י". הסרט מורכב מקאסט מרשים מאוד של שחקנים שאותם מוביל כריס אוואנס בתפקיד קפטן אמריקה. לצידו מופיעים סמואל ל. ג'ונסון בתפקיד ניק פיורי, והוגו וויבינג ("שר הטבעות") בתפקיד הגולגות האדומה.

עלילה: חייל צעיר ואמיץ בשם סטיב רוג'רס, מתנדב לעבור סדרה של ניסויים שעורך צבא ארצות הברית בתוכנית לפיתוח לוחמי על. הצבא מצליח להפוך אותו לנשק אנושי, אבל מחליט שהוא יקר מידי בכדי לשלוח אותו להלחם במלחמת העולם השניה ולסכן אותו בקרב. לכן הוא משתמש בסטיב כסלברטי ומצעיד אותו באירופה כדי להעלות את המורל. אך כאשר הזוועות של הנאצים נחשפות, סטיב הופך להיות קפטן אמריקה, כדי להביא תקווה וצדק, כדי להציל את אמריקה. הוא נלחם בגולגות האדומה שמנסה להשמיד את הצבאות של בנות הברית על ידי שיגור טילים לעברם.  אך הוא מגלה שהוא צריך להקריב את עצמו כדי להציל אותם. 

עידכון 24-3-2011: טריילר חדש!


שתף עם חברים:


סרטים חדשים:

שלגייה והצייד
ספיידרמן המופלא
מראה מראה- הסיפור האמיתי
בונראקו
מלחמת הכוכבים: אימת הפנטום 3D
הנוקמים