מכוניות 2 | (2011) | Cars 2

שתף טריילר בפייסבוק
מכוניות 2 | (2011) | Cars 2

ז'אנר: אנימציה | קומדיה | לכל המשפחה - בהפקה

במאי: ג'ון לסטר - ("צעצוע של סיפור"), בראד לואיס - סרט ביכורים

שחקנים: אואן ווילסון, לארי איש הכבלים, ג'ון ראטזנברגר, בוני האנט, טוני שאלוב, צ'ץ מרטינס.

מועד הפצה: 24/06/2011 (ארה"ב) | 23/06/2011 (ישראל) 

 

על הסרט

מכוניות 2 הוא הסרט המצויר ה-12 באורך מלא מאולפני דיסני פיקסאר, יוצא למסכי הקולנוע בשנה בה מציינים אולפני פיקסאר 25 שנה להקמתם. אולפני פיקסאר נוסדו בשנת 1986 ומאז זכו ב-26 פרסי אוסקר , (כולל פרס האוסקר האחרון, 2010 לצעצוע של סיפור 3), שישה פרסי גלובוס הזהב. סך הכנסות 11 סרטי דיסני פיקסאר עד היום עומד על 6.5 מיליארד דולר ברחבי העולם.

מכוניות הראשון יצא לפני חמש שנים ביוני 2006 והגיע להכנסות של 462 מיליון דולר בעולם כולו. עכשיו מגיע אלינו מכוניות 2 בטכנולוגיית התלת ממד החדישה. הצוות הטכני של אולפני פיקסאר מביאים את המדיום הזה לשיאים חדשים ומרגשים, כשהם עושים שימוש במילה האחרונה של הכלים לתאורה, הצללה ומודלים.

 

תקציר:

מכונית המרוצים מס' 1 בעולם ספידי מקווין (עופר שכטר, אוון וילסון) וחברו הטוב, רכב הגרר מטור לוקחים את החברות שלהם למקומות חדשים ומרגשים כשהם יוצאים לחו"ל כדי להתחרות בתחרות הגרנד פרי העולמית הראשונה שתקבע מיהי מכונית המרוץ הכי מהירה בעולם. אל הצמד מתלווים כמה מחבריהם  הטובים מעיר הולדתם Radiator Springs , שיוצאים לתמוך בספידי כשהוא  יוצא לתחרות הגדולה.

אבל הדרך לאליפות רצופה בורות, מעקפים והפתעות משעשעות כשמטור נקלע להרפתקה מסקרנת משלו: ריגול בינלאומי. מטור קרוע בין העזרה לספידי מקווין במרוץ החשוב לבין תפקידו במשימת ריגול סודית עליה מנצח  רב המרגלים הבריטי , פין מקמיסייל והמרגלת ההורסת הולי שיפטוול. המסע מלא האקשן של מטור מוביל אותו אל מרדף מלא פיצוצים  והרפתקאות חובקות עולם ברחובות יפן, איטליה, צרפת ואנגליה כשחבריו העולם כולו עוקבים אחריו.

ההרפתקה המסחררת במהירות גבוה כוללת צי צבעוני וחדש של מכוניות, ספינות רכבות ומטוסים, של משתפי פעולה , מתחרים ורשעים.

"גדלתי עם אהבה גדולה למכוניות ולהווי עולם המכוניות של דרום קליפורניה "מספר הבמאי ג'ון לאסיטר "אבי עבד במחלקת חלקי חילוף בחברת שברולט, כך ש'מכוניות'  הוא משהו מאד אישי בשבילי - הדמויות, העיירה הקטנה, האהבה והתמיכה שלהם זה לזה ודרך החיים שלהם. לא יכולתי להפסיק לחשוב עליהם ורציתי שוב לצאת לדרך למקומות חדשים סביב העולם וחשבתי שהדך הנכונה לעשות זאת הוא דרך אהבה נוספת שלי:  ז'אנר סרטי הריגול. לא יכולתי להשתחרר מהרעיון של שידוך בין עולם המכוניות ועולם הריגול הבינלאומי. אז הנה אנחנו כאן ".

ואכן מכוניות 2 מחזיר אותנו אל כמה מהכוכבים על ארבעה גלגלים, המוכרים היטב מהסרט הראשון וגם מכיר לנו כוכבים מפס ייצור חדש לגמרי:

ספידי מקווין - נהג המרוצים הכי חם, ידוע בכל העולם ועדיין צריך להוכיח את עצמו כל פעם מחדש.

לואיג'י  - הפיאט 500 הכי פטפטן וחמוד בעולם. הרוס על ארץ מוצאו איטליה, וכעת בזכות המרוץ העולמי יחד עם מקווין, הוא יכול להכיר לחבריו את כל משפחתו.

פין מקמיסייל - אשף המרגלים הבריטיים. נראה כי ג'יימס בונד למד ממנו את כל הטריקים. הוא זה שחושב שנרקמת קנוניה סביב התחרות וניסיונו הרב, עוזר לאחרים להגיע לגמר בכבוד.

מטור -טנדר הגרר הוותיק שתמיד מחייך ומחשיב את עצמו כחבר הכי טובה של מקווין. אבל משהו יקרה כשבהגעתם ליפן, חושדים בו כי הוא מרגל בשירות שירות החשאי האמריקני.

הולי שיפטוול - מרגלת טרייה שמוצבת בטוקיו. כמו שהיא נראית תמימה, כך היא ערמומית וחדה בעבודה, ומכירה כל נשק חדש שיוצא לשוק.

גווידו - עוד איטלקי מדליק. העוזר של לואיג'י. מחליף הגלגלים הכי מהיר במערב.

פילמור -  טנדר וולסוואגן משנות ה- 60 הסוערות. או כמו שחברו סארג' אומר: "פעם היפי, תמיד היפי".

סארג' - הפטריוט הצבאי בחבורה. ג'יפ  ממוחה לקשרי צבא שמתגלה לנכס גדול במסע העולמי של החבורה העליזה.

מאק - הנהג הכי נאמן למקווין, תמיד מוכן לאתגר הבא, במיוחד כשמדובר במרוץ הכי יוקרתי בעולם "הגרנד פרי".

סאלי - בייבי פורש קרארה 911, והיא גם הבייבי של מקווין. אין מי שמחכה יותר ממנה למסע העולמי עם מחמד ליבה.

רמון - האמן שבחבורה - קוסם אמיתי בכל הקשור לצבע ומתכת. מי אם לא הוא בעצמו יטפל במקווין לפני התחרות הגדולה בתבל.

פלו - הגברת עם הלב הכי גדול, שמנהלת את המסעדה המקומית, ותמיד קורצת בחיבה לראמון שמחזר אחריה במרץ.

שריף - לוקח את עבודתו ברצינות תהומית. הוא זה שרדף אחרי מקווין כשהאחרון דהר ברחובות העיר בפגישתם הראשונה. כעת, הוא מקבל בברכה, ונמנום קל, כל ביקור של מקווין.

ליזי - פשוט לא יכולה לסגור את הפה. בעלת חנות למזכרות, שכל מי שנכנס לחנותה, לא שוכח אותה לעולם.

פרנצ'סקו ברנולי

אלוף מרוצי המכוניות - פורמולה.הנשים אוהבות את הגלגלים הפתוחים שלו, הצעירים מעריצים את רוח הניצחון שלו והמתחרים שלו מקנאים במהירות שלו.אבל המעריץ הגדול ביותר של פרנצ'סקו, הוא פרנצ'סקו עצמו!פרנצ'סקו הוא בעל הסיכוי הטוב ביותר לנצח במרוץ המכוניות הגדול של אירופה ה"גראנד פרי ", מה שהופך אותו גם למתחרה הגדול ביותר של ספידי מקווין.

 


שתף עם חברים:


סרטים חדשים:

דרושה חברה לסוף החיים 
בר מזל 
לרומא באהבה 
קרועים על כל הראש 
הדיקטטור 
הופ ספרינגס