ידידים פלוס | 2011 | Friends With Benefits

שתף טריילר בפייסבוק
ידידים פלוס | 2011 | Friends With Benefits

ז'אנר: קומדיה | רומנטית
במאי: וויל גלוק - ("באה בקלות - Easy A")
שחקנים: ג'סטין טימברלינק, מילה קוניס, אמה סטון, וודי הארלסון, פטרישה קלרקסון, ריצ'רד ג'נקיס, ג'נה אלפמן, אנדי סמברג.
מועד הפצה: 22/06/2011 (ארה"ב) | 22/09/2011 (ישראל)

זוג ידידים שנמשכים אחד לשניה מחליטים להוסיף סקס למערכת היחסים שלהם. למרות כל מה שהם למדו מהקומדיות הרומנטיות של הוליווד הם מחליטים להשאיר את הרגשות מחוץ לקשר שלהם. אבל האם הקשר המושלם הוא באמת כזה מושלם?

עלילה: ג'יימי היא מגייסת כישרונות שמשכנעת את דילן להגיע לניו יורק לקבל עבודה. למרות המשיכה ביניהם שניהם מבינים את הסיבות שגרמו להם להתרחק ממערכות יחסים. הם מחליטים לבדוק מה יקרה אם הם ישאירו את הרגשות שלהם מחוץ לקשר ולהשאיר את מערכת היחסים שלהם פיזית בלבד. דילן וג'יימי משוכנעים שמה שהם פיתחו באמת יכול לעבוד למרות מה שאומרים הסובבים להם, אבל מערכת יחסים שנבנתה להיות חסרת סיבוכים מסתברת שהיא לא פחות מורכבת ממערכת יחסים רגילה עם רגשות.

מידע נוסף: ווילק גלוק הוא במאי שהרבה אנשים לא יכירו את השם שלו, אבל הוא הצליח ב 2010 לקחת קומדיית נעורים בשם "באה בקלות" והוא הפך אותה לטיפ טיפה טובה יותר. השאלה היא האם הוא יצליח לקחת קומדיה רומנטית רגילה ולהפוך אותה לטיפ טיפה טובה יותר. למזלו יש לו את השחקנים שיכולים לעשות הזה. עוד נקודה לא קשור למחשבה. מילה קוניס ונטלי פורטמן הופיעו ביחד בסרט ברבור ב-2010. ועכשיו בשנת 2011 שתיהן מככבות כל אחת בקומדיה רומנטית משלה על זוגות צעירים שמפתחים מערכת היחסים שמבוססת על פיזיות בלבד.

 


שתף עם חברים:


סרטים חדשים:

דרושה חברה לסוף החיים 
בר מזל 
לרומא באהבה 
קרועים על כל הראש 
הדיקטטור 
הופ ספרינגס