ג'ק וג'יל | 2011 | Jack and jill
שתף טריילר בפייסבוק
ג

במאי: דניס דוגאן
תסריט: סטיב קורן, בן זוק, רוברט סמיגל
מפיקים: אדם סנדלר, טוד גרנר,ג'ק ג'יארפוטו
שחקנים:
אדם סנדלר (ג'ק/ג'יל)
אל פאצ'ינו (בתפקיד עצמו)
קייטי הולמס (ארין)

ארה"ב 2011
הסרט יוקרן החל מה- 24.11.11

 

תקציר

ג'ק (אדם סנדלר) הוא מנהל משרד פרסום מצליח שחי חיים כמעט מושלמים לצד אשתו ארין (קייטי הולמס) וילדיו. יש לו את כל מה שהוא צריך בחיים, אך רק דבר אחד יכול להוציא אותו מדעתו- אחותו התאומה ג'יל (אדם סנדלר). הוא נאלץ לסבול אותה פעם בשנה בחג ההודיה, ובכל מפגש כזה סבלנותו פוקעת מהר מאוד. אבל כשהמפגש, שבדרך כלל אורך יומיים מתארך לחודש שלם, האחים רבים, מציקים זה לזה ומתקוטטים כמו שרק תאומים יכולים. כשג'ק מבין שג'יל לא מתכוונת לעזוב, הוא מתחיל לפעול בשביל להחזיר אותה למקום האידיאלי מבחינתו- הכי רחוק ממנו.

על ההפקה

"אדם משתעשע בדמות הזו כבר הרבה זמן" אומר דניס דוגן, במאי הסרט, שזהו הפרויקט המשותף השביעי שלו עם סנדלר "למרות שהוא משחק שני תפקידים, הוא כל כך נכנס לדמויות עד שבשלב מסוים במהלך הצילומים היה נראה כאילו את ג'יל משחקת מישהי אחרת, שדומה באופן מפתיע לאדם".
סטיב קורן התסריטאי מספר שבמהלך כתיבת הסרט הוא חשב שילוהקו לסרט תאומים אמיתיים. "במקרים רבים לתאומים יש שפה פרטית משלהם שהם ממציאים. המצאתי גם לג'ק וג'יל שפה כזו, וניסיתי להראות את הקשר שבין התאומים, קשר שהוא לפעמים חזק יותר מקשר של אחים שאינם תאומים"
במסגרת עבודתו כמנהל משרד פרסום, מנסה ג'ק להשיג את אל פאצ'ינו לקמפיין. יוצרי הסרט החליטו ללהק את פאצ'ינו עצמו לתפקיד. "בסרט פאצ'ינו לא משחק את עצמו, אלא את מי שאנשים חושבים שהוא- שחקן אובססיבי וחסר מעצורים, וכשהוא מתאהב בג'יל האובססיבית בעצמה, הוא יעשה הכל בשביל להשיג אותה" אומר קורן.


שתף עם חברים:


סרטים חדשים:

אברהם לינקולן: צייד הערפדים
אבודה
אורות אדומים
כרוניקה בזמן אמת
משחקי הרעב
חשופות