לארי קראון | 2011 | Larry Crowne

שתף טריילר בפייסבוק
לארי קראון | 2011 | Larry Crowne

ז'אנר: דרמה | קומדיה - בהפקה
במאי: טום הנקס - ("מה שאת עושה לי")
שחקנים: טום הנקס, ג'וליה רוברטס, טרג'י פ. הנסון, סדריק הבדרן, בריאן קרנסטון, ג'ורג' טאקי, ג'ון סדה, רמי מאליק, ריטה ווילסו.
תסריט: טום האנקס ("מה שאת עושה לי"), ניא ורדלוס ("החתונה היוונית שלי")
מועד הפצה: 01/07/2011 (ארה"ב) | לא ידוע (ישראל)

קומדיה חדשה בכיכובו ובימויו של טום הנקס על אדם שמאבד את עבודתו ויוצא להתחיל מחדש , במהלך המסע הוא מגלה הפתעות חדשות בחיים


עלילה: לארי קראון היה בחור חביב שעבד בחברת קופסאות מאז שהשתחרר מחל הים. אבל בשל צמצומים לארי מאבד את עבודתו. כאשר אין לו מושג מה לעשות עם חייו הוא חוזר לקולג' מקומי בכדי להתחיל מחדש. הוא מתחבר לקבוצה של מנודים שמנסים למצוא את הכיוון בחיים שלהם ובזמנם החופשי החבורה נוהגת להסתובב בעיר בעדר של טוסטוסים. בקורס נאומים שלארי לוקח הוא מפתח רגשות כלפי המרצה שלו מרצדס. מרצדס איבדה את התשוקה שלה בלימודים כמו שאיבדה את תשוקתה לבעלה. לארי יגלה, שבדיוק שאתה חושב שכל הדברים ששווה לחיות למענם פספסו אותך, אתה יכול למצוא את הסיבה לחיות מחדש.

מידע נוסף: אפשר להניח שטום הנקס הוא אחד מהשחקנים החביבים על כולם, וכנראה שגם הסרט יהיה כזה. את התסריט לסרט כתבו ביחד הנקס וניה ורדלוס שכתבה את "החתונה היוונית שלי". השיתוף פעולה של הנקס עם ורדלוס בתסריט ועם רוברטס במשחק, מחזקים את הצפי לקומדיה רומנטית קלילה. זוגות שרוצים ליהנות מערב ביחד בקולנוע או מול הDVD, כנראה יבחרו בסרט הזה בלי להתלבט יותר מידי. הדבר היחידי שצריך לקוות שהסרט יהיה טוב לפחות כמו הטריילר, אחרת זה יהיה סתם פספוס של אחד האנשים החביבים בהוליווד.


שתף עם חברים:


סרטים חדשים:

קוסמופוליס
בשם הכסף 
דרושה חברה לסוף החיים 
הסיפור של יוסי 
בל אמי
בארץ של דם ודבש