מר פופר והפינגווינים | 2011 | Mr. Popper's Penguins

שתף טריילר בפייסבוק
מר פופר והפינגווינים | 2011 | Mr. Popper

ז'אנר: דרמה | קומדיה
במאי: מרק ווטרס - ("עלילות ספיידרוויק")
שחקנים: ג'ים קארי, קרלה גוגינו, אופיליה לוביבונד, פיליפ בקר האל, אנדרו סטורארט ג'ונס, ג'ימס טופר, קלארק גרג.
תסריט: מרק ווטרס - ("סקס דרייב"), ג'ון מוריס ("סקס דרייב")
מועד הפצה: 17/06/2011 (ארה"ב) | 08/07/2011 (ישראל)

עונת סרטי קיץ מתחממת ומביאה את הקומדיה המשפחתית בכיכובו של ג'ים קארי שחייו הולכים להשתנות מהקצה אל הקצה לאחר שהוא יורש שישה פינגווינים מתוקים ושובבים.

טומי פופר הצעיר, ילד שגדל בברוקלין, חיכה בקוצר רוח לרגעים שבהם הוא יכול היה לדבר בעזרת רדיו חובבים שהתקין בחדרו, עם אביו שטייל ברחבי העולם. שנים אחר כך, טומי הצעיר הפך להיות מר פופר (ג'ים קארי) סוכן נדלן מצליח במנהטן. מר פופר, גרוש מאמנדה (קרלה גוג'ינו) אך שומר על יחסי ידידות איתה ואב לשני ילדים ממנה (מדלן קרול ומקסוואל פרי קוטון), חי חיי פאר בדירתו בפארק אבניו ובדרכו להיות שותף בחברת הנדל"ן שבה הוא עובד. כל זה כמובן עד אותו בוקר שבו הוא מקבל את המתנה האחרונה מאביו המנוח, מזכרת מאנטרקטיקה בצורת תיבת עץ ובתוכה, על מצע של קרחונים נח לו פינגווין בגובה חצי מטר עם רגלים כתומות. לא בובה רכה בצורת פינגווין או פוחלץ עשוי היטב אלא פינגווין אמיתי וחי שמתרוצץ בדירה של מר פופר ופולט צרחות רמות. להוט להיפטר מחית הבר, מר פופר מתקשר אל כל סוכנות עירונית או ממשלתית שהוא יכול להעלות על דעתו, אך אף אחד לא מוכן לקחת את הפינגווין. למורת רוחו, שיחת הטלפון שלו לסוכנות מדענים באנטרקטיקה שנועדה להחזיר את הפינגווין חזרה למקומו, הניבה תוצאות אחרות לגמרי בצורה של משלוח של חמישה פינגווינים נוספים לפתח דלתו של פופר.

כשפופר מתחיל להתרגל ולהיקשר לשותפים לדירתו בעלי הכנף, הוא מגלה כיצד חייו משתנים במהירות: דירתו האלגנטית בניו יורק הופכת להיות ממלכת קרח קסומה, עסקת חייו שהוא עבד עליה במשך זמן ארוך מתמסמסת לו בין ידיו והוא כמעט ומוצא את עצמו בכלא. אך הודות לחבריו החדשים, פופר מבין את חשיבותה של המשפחה- בין אם היא מורכבת מאנשים או מיצורים אחרים.

"הפינגווינים של מר פופר", אומר ג'ים קארי, "הוא סרט שלא דומה לאף דבר אחר ואני יכול להיות אני, משוגע, כיפי ותזזיתי. רציתי לעשות סרט שמשפחות יזכרו להרבה זמן, יש שחקנים שמפחדים לעבוד עם ילדים או חיות כי הם חוששים שיגנבו להם את ההצגה. אבל אני אוהב ללכת שבי אחר הניצוץ של התמימות". אומר קארי, "ומה יותר טוב מחיות, פינגווינים במקרה הזה,  ומילדים שיביאו לנו את הניצוץ הזה?"

הסרט "הפינגווינים של מר פופר" מבוסס על ספר שפורסם לראשונה בשנת 1938 ונכתב על ידי הזוג ריצ'ארד ופלורנס אטווטר, הספר מגולל את סיפורו של צבע בתים צנוע מעיירה קטנה שירש 12 פינגווינים. "הפינגווינים של מר פופר" שזכה במדלית ניוברי בשנת 1939 הפך להיות קלסיקה לאורך הדורות. "הילדים שלי קראו את הסיפור בכיתה ג', אשתי קראה את הסיפור בכיתה ג', כולם קראו את הסיפור בכיתה ג' משנת 1938!" אומר  המפיק ג'ון דיוויס ואינו מסתיר את אהבתו לסיפור. דיוויס שהפיק סרטים שוברי קופות כגון "גארפילד", "דוקטור דוליטל", ו"אבא בא לגן" נמשך לסיפור ממספר סיבות. "זה סיפור נפלא על בחור שחי חיים שלא ממש מתאימים לו, בספר הפינגווינים נשלחים אליו על ידי חוקר באנטרקטיקה שאיתו הוא שומר על קשר במכתבים. הפינגווינים האלה הופכים את חייו ולוקחים אותם למקום שכולו כיף. הרעיון הזה קסם לי." מסביר דיוויס.

ג'ים קארי (מר פופר) כיכב לאחרונה בקומדיה האפלה "אני אוהב אותך פיליפ מוריס" וקיבל תשבחות רבות על משחקו. לג'ים קארי קריירה מפוארת של סרטים שוברי קופות שנצפו ונחרטו בזכרונם של מיליונים: רוחות חג המולד, יס מן, דוקטור סוס, המספר 23, ברוס הגדול מכולם, הגרינץ', אני עצמי ואיריין, איש על הירח, המופע של טרומן- שעליו קיבל את גלובוס הזהב בקטגורית השחקן הטוב ביותר.  וכמובן "המסכה", "אייס וונטורה בלש בצחוק", וסרט ההמשך "אייס ונטורה 2: בלש פרטי".

מר פופר והפינגווינים הוא סרט לכל המשפחה שמבטיח חוויה קסומה של שמחה, תמימות וחברות ללא גבולות.

מידע נוסף: שיתוף פעולה חדש של ג'ים קארי עם בעלי חיים מאז אייס ונטורה. אומנם במקור הספר שעליו מבוסס הסרט הכיל 12 פינגווינים אבל ב 2011 החליטו שלצמצם ל 6 פינגווינים לא יהרוס את הסרט. אפשר לנחש שג'ים קארי יזרח בסרט על פינגווינים שמשאירים מאחוריהם בלגן בכל מקום.

 


שתף עם חברים:


סרטים חדשים:

דרושה חברה לסוף החיים 
בר מזל 
לרומא באהבה 
קרועים על כל הראש 
הדיקטטור 
הופ ספרינגס