ספיי קידס 4: כל הזמן שבעולם - בתלת ממד| 2011 | Spy Kids 4: All the Time in the World

שתף טריילר בפייסבוק
ספיי קידס 4: כל הזמן שבעולם - בתלת ממד| 2011 | Spy Kids 4: All the Time in the World

במאי: רוברטו רודריגז
שחקנים: ג'סיקה אלבה, ג'רמי פיבן, ג'ואל מקהייל, רואן בלאנשארד, מייסון קוק, אלכסה וגה, דריל סאבארה
הסרט יוקרן החל מ - 6.10.2011.

על פניו, מריסה קורטז וילסון (ג'סיקה אלבה) יכולה לומר שיש לה הכל...היא נשואה לכתב טלוויזיה רודף מרגלים מפורסמים, יש לה תינוק וזוג תאומים חורגים. אבל המציאות היא אחרת. הניסיון להיות אמא לרבקה (רואן בלאנשארד) וססיל (מייסון קוק), שלא ממש רוצים אותה בסביבה, הוא האתגר הכי גדול שלה. בנוסף, בעלה וילבור (ג'ואל מקהייל), לא יזהה מרגל אפילו אם הוא היה חי עם אחד, מה שבעצם קורה - כי מריסה היא סוכנת סמויה לשעבר.

הצרות מתחילות כאשר שומר הזמן המטורף (ג'רמי פיבן) מאיים להשתלט על העולם והיא נדרשת להתייצב בסוכנות שלה, ביתם של גדולי המרגלים של כל הזמנים, וכעת גם מקום משכנם של מרגלים ילדים. כשסוף העולם מתקרב, רבקה וססיל נשאבים לאקשן ונאלצים לשתף פעולה עם אמם החורגת, שלהפתעתם ידועה כאחת המרגלות הטובות בעולם. עם מעט עזרה מגיבורי העבר, כרמן (אלכסה וגה) וג'וני קורטז (דריל סאבארה) שמביאים עמם כמה גאדג'טים מגניבים, הצוות הזה עוד עשוי להפתיע בניסיונו להציל את העולם ובדרך גם את הקן המשפחתי.


ספייקידס 4 בתלת ממד ועם כרטיסי גירוד מיוחדים , "חיש ריח" יחולקו בקופות. . במהלך הסרט הצופים יגרדו את הספרות ויריחו את הסרט באוויר.

 


שתף עם חברים:


סרטים חדשים:

דרושה חברה לסוף החיים 
בר מזל 
לרומא באהבה 
קרועים על כל הראש 
הדיקטטור 
הופ ספרינגס